.
 
 
 
 
 
  Je mnohdy velmi obtížné opustit subjektivní pohled na vizuální prezentaci vlastní firmy, která je především určena pro zákazníka. Víme všichni, že podstatný je právě jeho pohled na tento materiál. Vždy jsme se snažili a snažíme, vidět vaši firmu očima vašich zákazníků.
Jsme přesvědčeni (a máme proto dostatek zkušeností), že můžeme být optimálním mezičlánkem mezi vámi a vašimi klienty, zákazníky nebo odběrateli.

 
 

V sekcích DFT (design-foto-tisk), se pokusíme popsat jak některé základní motivy designu, fotografií a realizací výsledných produktů, ale je zde také mnoho námětů - jak z již uskutečněných zakázek, tak nápadů "ze šuplíku" nebo toho, co byste mohli najít jinde na internetu. Vše to by mělo především sloužit pro vaši inspiraci, možnost kam směrovat své firemní materiály a také proto abychom vám předvedli své schopnosti.
Dále se zde bude pravidelně objevovat nějaké nové dílo či nápad, mohlo by se dostat i na recenzi někoho jiného. Informací kontinuálně přibývá, vaši aktuální pozici vidíte vždy v horním menu - textem s modrou výplní je označena aktivní část v níž právě se nacházíte.

 
 
 
 
Základ oddílu design tvoří několik užitečných pravidel, kterými se (pokud to uznáte za vhodné) můžete řídit, ulehčí vám to pohled na naši práci a váš výsledek. Doufáme, že naopak nebudete naše doporučení brát jako dogma, nelze se vejít obecnou kostrou do mnohých specifických postupů. A právě ty specifické s vámi rádi projednáme osobně, pokud budou něčím novým nebo něčím co má překonat stereotyp či zaběhlé styly, rádi to zkusíme a budeme vašimi lodivody...
V oddíle fotografie se obdobně vyskytuje několik rad a směrů jak fotografii realizovat, ale vždy je pro nás osobní kontakt a diskuze nad tématem nenahraditelná. V pozdější fázi stavby tohoto prostoru, zde vybudujeme uměleckou a námětovovou sekci, máme v plánu zde předvést i dobré černobílé fotografie a taktéž by mělo být nedílnou součástí představení dobrých fotografů a jejich výsledků.
Sekce realizace - protože je za námi již dlouhá řada realizované reklamy a produktů všemožného určení, zařadili jsme i tuto sekci na naše stránky, najdete zde jak popis některých standardů, ale také bude naší snahou zde začlenit některé nové nápady, stylizace produktů anebo speciální postupy či kombinace technologií, abyste si případně mohli vybrat ten nejideálnější způsob realizace a my jej samozřejmě s vámi následně detailně probereme a naplánujeme, aby výsledek maximálně odpovídal záměru.