.
 
   
 
 
  Kvalitní reklamní fotografie se v době rozmachu digitálních fotoaparátů zdá být maličkostí. Ale opak je většinou pravdou..  
 

..ačkoliv je zde reálná šance, že můžete tímto způsobem dosáhnout velmi dobrých výsledků. Může se však také stát, že prvotní nadšení vystřídá zklamání z nepřesvědčivých výsledků. To vám zcela jistě nepřejeme, pokud však nabydete dojmu, že bude rychlejší a méně komplikované nechat tuto práci na zkušených profesionálech, budeme rádi a myslíme si, že vám můžeme směle doložit naše práce. Disponujeme také nepřebernou nabídkou motivových fotografií z mnoha světových fotobank, kdy jsme schopni najít ten správný motiv přímo na míru vašim požadavkům.

 
S fotografií je to velmi obdobné jako s designem. Proč by to také bylo jinak, jsou to oba obory vizuálního umění a jsou si velmi blízké. Fotografie je vlastně část spektra designu. A je velmi znát pokud si pro svou prezentaci zvolíte silné fotografie s nábojem a stylem, pak už v dotvoření výsledku není mnoho zapotřebí.
Je také velmi důležité si uvědomit co je reportážní fotografie a co reklamní. Kvalitní reklamní foto potřebuje jasně dané parametry například dobré světlo, nikoliv nějakou chvíli mezi polednem a druhou hodinou, jak bude chvilka času. Dobrý fotograf ví, že pokud fotografuje exteriér, tak na dobré světlo se čeká. Což asi moderní člověk v koloběhu bussinesu moc chutí akceptovat nemá. Dále je velmi podstatá příprava prostředí, materiálů, lidí, atd. Kvalita si žádá precizní přístup. Vždy se to vyplatí, výsledek stojí za to a nikdy jej nedostihnete jakýmikoli proužky a linkami designu, ničím. Špičková fotografie už nepotřebuje ničím dozdobit!


Kromě vlastních motivových fotografií disponujeme slušným porfoliem zakázkové tvorby a také například unikátní kolekcí fotografií Kroměřížského zámku a zahrad a podobně.
 
 
 
Jako v sekci designu i zde se Vám pokusíme ukázat několik různých a podstatných motivů a prvků ve fotografii, které pro vás mohou být vodítkem a inspirací při další realizaci záměru.  
Přímý pohled a seriózní tvář - deviza k nezaplacení.  


Jasné sdělení - některé motivy jsou naprosto jasné téměř každému člověku, což je velmi účinné, protože o smyslu těch komplikovanějších se vedou dalekosáhlé diskuze - co si bude onen klient vlastně myslet....  

Napětí a dynamika
- na dvou snímcích vidíte nejprve výřez, kdy je obraz mírně zmaten a je v něm kontaktní pocit s jezdcem na koni,
 
.. na druhém více prostorové podání a jasný záběr.  

Něco víc
- jsou snímky, které jen tak někdo nemá...
 

..a také ty, u jejichž realizace by nechtěl být..