.
 
 
 
  Naše společnost se intenzivně zabývá poradenstvím v oblasti marketingu a marketingových a sociálních komunikací. My tuto problematiku chápeme jako jednu z nejdůležitějších součástí strategie úspěšně rostoucích společností a naše zkušenosti nám ukazují, že cesta použití marketingových znalostí a vědomostí je cestou správnou.

 
 

Marketing

Naší velmi zjednodušenou definicí úspěšného marketingu je prostá myšlenka:
1. Zjistěte, co si zákazníci přejí.
2. Poté jim to nabídněte.
3. Vyrábějte
4. Prodávejte
5. Počítejte zisky

Je velmi důležité zachovat toto pořadí , pokud body 1-4 prohodíte, bod číslo 5 si můžete škrtnout. Pamatujte, že spousta firem (i celých odvětví) zkrachovala proto, že neuměli zjistit, co si zákazníci přejí.

 
 

 

 
 

Max Portman pomáhá svým klientům naplňovat a definovat klíčové momenty integrované marketingové komunikace - tedy: ovlivňovat chování cílových zákazníků klientů, pracovat s každým zákazníkem či potencionálním zákazníkem individuálně, zapojovat všechny vhodné formy komunikace, využívat synergií tam, kde existují a budovat vztahy. Max Portman poskytuje komplexní servis v marketingové komunikaci - spojuje strategické poradenství v komunikaci s nasazením nástrojů public relations, reklamy, přímého marketingu, podlinkových aktivit nebo výzkumů trhu vždy s důrazem na efektivitu.